No Widgets found in the Sidebar

A další

Jsme především nakladatelství, ústředním bodem našeho zájmu jsou tedy knihy. V nabídce máme nejen knihy vydané v našem nakladatelství, ale i další knihy vydané v nakladatelstvích jiných. Důvodem je nejen to, že naše nakladatelství teprve začíná a většina knih se teprve píše nebo zpracovává. Lidé s nakladatelstvím spojení se již dříve věnovali literární, osvětové i jiné zájmové činnosti, z níž vzešly i knihy vydané v jiných nakladatelstvích či další díla literární nebo jiné povahy. Naši přátelé a známí vydávají knihy běžně i samonákladem. I všem těmto zajímavým dílům samozřejmě chceme dát prostor. Proto najdete v našem obchodu daleko více knih, které u nás můžete zakoupit, byť nejsou vydány přímo v Nakladatelství Dvojka. Věříme, že si oblíbíte i rozšířenou nabídku.

Díky nakladatelství Milahelp Vám můžeme nabídnout knihy s duchovní tématikou v zajímavém podání Marcela Vaneka,, které vedou k zamyšlení i pobaví. V nabídce jsou také ve formě audioknih.

Pokud chcete darovat knihu jako dárek, může se k ní jako doplněk hodit záložka nebo nabídka dalších propagačních předmětů jako třeba hrneček s motivem knihy. A pro nečtenáře mohou být zajímavé další motivy, které tiskneme na oblíbené plecháčky.

Možná se budete divit, že v našem obchodě najdete nejen knihy, ale i další zboží. Věříme ale, že tuto nabídku oceníte, zejména pokud pořizujete zboží jako dárek. Budete tak mít vyřešenu i otázku co s nečtenáři. Duši i oko potěší nabídka šperků z drahých kamenů, máme i nádherné lesklé tromlované kameny.

A máme něco i pro ty, kteří se rádi kochají nádherou kamenů nebo se dokonce chtějí věnovat jejich hledání či sběru. Pokud je Vám nabídka kamínků v našem obchodě malá, nabízíme luxusní knihy s fotografiemi kamenů ve velkém rozlišení, kterými se kochat nikdy nepřestanete.

Prohlédněte si všechno zboží v naší nabídce na záložce Obchod.