No Widgets found in the Sidebar

Galerie osobností Nakladatelství Dvojka

Galerie osobností Nakladatelství Dvojka připomíná, že nakladatelství by nebylo ničím bez lidí, kteří pro něj pracují a bez autorů, kteří si u nás nechají vydat knihu. Ale bylo by chudé a smutné také bez lidí, kteří nás podporují nebo které prostě zajímáme. Zajímáme se o spisovatele, kteří mají odvahu vydat svoji knihu ať už u nás, v jiném nakladatelství nebo samonákladem ve světě, kde se knihy čtou a prodávají čím dál tím méně. Uvádíme proto v naší galerii osobností medailonky nejen autorů, kteří si u nás nechali knihu přímo vydat, ale i těch, jejichž knihy vydané jinde podporujeme distribucí a nebo propagací jejich autorských počinů. Všichni jsou pro Nakladatelství Dvojka důležitými osobnostmi, které Vám je takto chceme představit.

Pokud nás chcete podpořit aktivně, můžete sledovat naši stránku na facebooku nebo nám prostě napsat e-mail. Uvítáme zejména pozitivní recenze našeho knihkupectví, náš eshop a u nás vydávané i nabízené knihy, všechny prosím posílejte e-mailem, abychom tak mohli návštěvníkům našeho webu garantovat, že se jedná o recenze ověřené.

Pokud máte zájem o vydání nebo distribuci Vaší knihy naším nakladatelstvím, můžete se nám ozvat na

info@dvojkaknihy.cz

a my jsme už dopředu zvědaví na knihy, které ještě neznáme.

Chtěli bychom povzbudit všechny, kdo to potřebují: PIŠTE! Vydání, dokonalost stylu ani autorská sláva nejsou na psaní to hlavní. Psaní je koníček, který může a měl by dělat každý, koho baví.