No Widgets found in the Sidebar

Lidé Nakladatelství Dvojka

Nakladatelství Dvojka by nebylo ničím bez lidí, kteří pro něj pracují, bez autorů, kteří si u nás nechají vydat knihu, to jsou samozřejmě naši klíčoví lidé. Ale bylo by chudé a smutné také bez lidí, kteří nás podporují nebo které prostě zajímáme. Zajímáme se o spisovatele, kteří mají odvahu vydat svoji knihu ať už u nás, v jiném nakladatelství nebo samonákladem ve světě, kde se knihy čtou a prodávají čím dál tím méně. Uvádíme proto medailonky nejen autorů, kteří si u nás nechali knihu přímo vydat, ale i těch, jejichž knihy vydané jinde podporujeme distribucí a nebo propagací jejich autorských počinů. Všichni jsou pro Nakladatelství Dvojka důležití lidé.

Pokud nás chcete podpořit aktivně, můžete sledovat naši stránku na facebooku nebo nám prostě napsat e-mail. Uvítáme zejména pozitivní recenze našeho knihkupectví, náš eshop a u nás vydávané i nabízené knihy, všechny prosím posílejte e-mailem, abychom tak mohli návštěvníkům našeho webu garantovat, že se jedná o recenze ověřené.

Pokud máte zájem o vydání nebo distribuci Vaší knihy naším nakladatelstvím, můžete se nám ozvat na

info@dvojkaknihy.cz

a my jsme už dopředu zvědaví na knihy, které ještě neznáme.

Chtěli bychom povzbudit všechny, kdo to potřebují: PIŠTE! Vydání, dokonalost stylu ani autorská sláva nejsou na psaní to hlavní. Psaní je koníček, který může a měl by dělat každý, koho baví.